sobota, 8 kwietnia 2017

Wiosny to zwiastun


Dzień dobry.

Ulubione z motywów. Klimatyczne, nostalgiczne, urocze, przywołujące ukochany vintage klimat. Do tego najlepiej w połączeniu z delikatnymi pastelami, bądź szarościami. Ujęte na drewnianym, niepozornym na pierwszy rzut oka pudełku...

Tak niewiele, żeby z kawałka serwetki i drewna wyczarować coś wyjątkowego. I mimo tego, że powstało ich już tak wiele, to za każdym razem są inne, niepowtarzalne, na swój sposób wyjątkowe. 

Choć jest jedno co łączy je wszystkie, to że są okraszone zawsze szczyptą pasji !


Przy okazji ozdabiania tego pudełka miałam możliwość przetestowania nowych produktów jakie się u mnie ostatnio pojawiły. Są to farby Fusion oraz woski z serii Miss Mustard Seed. 

Muszę przyznać, że jestem nimi zachwycona,  po więcej szczegółów zapraszam Was tutaj ~klik~
Motyw już stylizowany na moje ukochane vintage musiałam oczywiście jeszcze po swojemu "doprawić"  :) Bo właśnie to stanowi ogromną frajdę, dodawanie tych rysów, tego ostatecznego szlifu. 
Liczne przetarcia, zarysowania, ślady zużycia. Sporo elementów, które mam nadzieję, że idealnie się uzupełniają a wręcz przenikają :) Pożółkłe plamy utworzone przy użyciu patyny i stempelki. Przetarte mocno krawędzie i delikatne plamki na tej pyzatej buzi. 


Wnętrze, które pomieści sporo sentymentalnych pamiątek, a może wypełni się ulubionymi czekoladkami bądź herbatą? :)
Póki co niech będzie tym tytułowym zwiastunem! Wiosennych, pięknych, słonecznych i radosnych dni. Takich właśnie Wam z całego serca życzę!

Pozdrawiam

Karolina.

2 komentarze:

  1. Wspaniała praca i jak zwykle w Twoim stylu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny efekt starości. Wszystko tworzy fajną całość :)

    OdpowiedzUsuń