Co tu się wyrabia?
Witajcie,

jeśli klimat vintage jest bliski Waszemu sercu, lubicie starocie, otaczacie się przedmiotami z duszą, jesteście zainteresowani techniką decoupage, poszukujecie inspiracji i podpowiedzi jak z niczego zrobić coś - trafiliście idealnie! :)


Blog przetarło się
najkrócej można opisać 
w 3 słowach :


Technika ozdabiania przedmiotów od której moja przygoda z blogowaniem się rozpoczęła. Na początku trudno mi było uwierzyć, że przy pomocy zwykłej serwetki można wyczarować prawdziwe cuda! 

 Moje początki nie były udane, mówiąc szczerze poległam już na etapie klejenia serwetek, a kolejne próby z tym związane były jeszcze większą katastrofą. Zniechęciło mnie to tak skutecznie, że decoupage poszedł w odstawkę  na  rok. O ile w tym czasie nie tworzyłam, to z przyjemnością podpatrywałam inne osoby które na swoich blogach wyczarowywały cuda. Z szczególną uwagą i zapartym tchem obserwowałam blogi utrzymane w klimacie vintage.

Po roku przerwy nieśmiało zabrałam się za ozdabianie pewnego drewnianego przybornika,lekko go pobieliłam, postarzyłam i po raz pierwszy nic się nie marszczyło! Ten maleńki sukces spowodował, że przekonałam się do decoupage'u i stał się on moją pasją. Widocznie potrzebowałam tego czasu by odnaleźć technikę w której będę czuła się najlepiej i tak mój wybór padł na postarzanie przedmiotów :) Czyli klimat w jakim w większości utrzymane są moje prace. 

Staram się żeby każda praca wychodząca spod moich rąk wyglądała jak ta wyciągnięta gdzieś z babcinego kredensu, czy też z kufra trzymanego przez lata na strychu. Prace są stylizowane na te z minionej epoki, mocno przecierane, obdarte z farby. 


Nowym przedmiotom poprzez proces postarzania staram się nadać niepowtarzalny urok, a przedmiotom używanym, które poddaje metamorfozom dać drugie życie i ocalić od zapomnienia :)Wszystkie prace prezentowane na blogu są przeze mnie własnoręcznie wykonane. 

Pomimo tego, że utrzymane są w podobnym klimacie, każda z nich jest na swój sposób niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Staram się by moje prace były dopracowane w najmniejszym szczególe a w ozdobienie każdej nich wkładam całe swoje serducho :)
Będzie mi miło, jeśli zostaniecie tu ze mną na dłużej  :)


Karolina.